DŘÍTEČ „A“ – ROVEŇ 5:4

DŘÍTEČ „A“ – ROVEŇ

Výsledek: 5:4 (1:2)

Branky za domácí: Kušnír 2x (10 a 70. min.), Vrážel 2x (60. a 70. min.), Skřivánek z pen. (66. min.).

Za hosty: Machatý M. 2x (42. a 92.), Major (22.), Melc (54. min.).

Rozhodčí : Šváb, Málek, Bradshaw.

ŽK – 1:2

ČK – 0

Diváků: 35

Sestava domácích: Mrázek, Horáček (55. Turina), Vrážel, Skřivánek, Divišek, Voženílek, Pejcha, Daněk, Polzer, Bureš (54. Hájek), Kušnír.

Sestava hostí: Baláš, Mikuláš, Michalco (46.Pekárek), Krpata, Dušek, Melc, Novák (46. Johanides), Petružálek, Němec (71.Kučera), Major, Machatý.

Domácí se sice ujali vedení již v 5. minutě po krásné Kušnírově „obalovačce“ na zadní tyč, ale produktivnější hosté následně vstřelili dvě branky a odcházeli tak do kabin s poločasovým jednobrankovým náskokem.

S takovým výsledkem se Dřítečtí nehodlali smířit a ve druhé půli díky zlepšené koncovce svého soupeře deklasovali čtyřmi brankami a zaslouženě si připsali poslední tři body do tabulky.

Právě skončenou sezónu tak domácí mohou hodnotit jako úspěšnou a celkově šesté místo v tabulce jim sluší.