Za hosty: Rolínek 3x (24., 55., 72. min.), Trupl (41.), Horyna (52.), Maivald (68.), Chmelař (74. min.).

Rozhodčí : Rambousek, Stoček, Urbánek.

ŽK – 1:3

ČK – 0:0

Diváků: 80

Sestava domácích: Zahradník, Horáček, Divišek, Vrážel, Bednář, Pošva L. (Turina 87.) Polívka, Prorok, Bureš, Hájek, Kušnír.

Sestava hostí: Mičjan, Homola, Práchenský, Semelka (Chmelař 65.), Kopecký, Trupl, Kuchta, Horyna, Maivald, Rolínek, Žák (Urbanec 65.).

V prvním půli se ve Dřítči odehrával celkem pohledný zápas a domácím v čele s gólmanem Zahradníkem se dařilo odolávat kombinační hře fotbalovějších hostí. Škoda jen zbytečné branky neobsazeného Trupla ze 41. minuty, který zůstal neobsazený mezi obránci a pohodlně skóroval hlavou.

Druhý poločas už se Dřítečským tolik nevydařil, jejich individuální chyby dokázali zkušení hráči Srchu okamžitě trestat a díky tomu tak v 72. min. svítilo na ukazateli hrozivé skóre 0:7.

V 56. min. nastřelil Polívka z trestného kopu pouze levou tyč Mičjanovi brány a míč se odrazil do zámezí. Aspoň čestný úspěch domácích zaznamenal v 86 min. kdo jiný než domácí snajpr Kušnír. U hostí oslavil hattrick kanonýr Rolínek.